KDO JSME?

Jsme herní portál Aurora-Gaming, který vznikl 27.12 2017. Kde si můžete na jednom místě zahrát to nejlepší, co Minecraft může nabídnout! Náš portál se zatím skládá ze 3 serverů: Survival, Minihry a Creativ!


Na serveru Survival, můžete použít náhodný port, nebo projít portálem, to už je na Vás. Díky Jobs můžete být zaměstnáni v různých oborech (bližší informace v návodech). Je zde k nalezení také Shop, který se používá příkazem /Shop, kde můžete kupovat nebo také prodávat . Na serveru Minihry na Vás čekají hry jako jsou například EggWars, Buildbattle, SkyWars, Dragons, TNTRun, 1vs1, SurvivalGames, BedWars, SheepQuest, OneShot, Murder, SpeedBuild a připravujeme další. Každý den si můžete vyzvednou u NPC denní odměnu na Survival spawnu. Takže neváhejte a připojte se, ať můžete být s námi od začátku!


Jelikož jsme ve vývoji, je zde spousta věcí co nám stále chybí, ale snažíme se stále přidávat nový obsah. V blízké době přidáme Questy, Hledání pokladů a také přibude minihra Skyblock, PVP aréna, společně s Mob arénou. Pokud si budete přát přidat nějakou minihru nebo cokoliv jiného, použijte fórum. Děkujeme!

IP: mc.aurora-gaming.net